• Головна
  • Росіяни завдали удару по енергетиці та котеджному будинку на Одещині, є постраждалий, - ФОТО
08:57, Сьогодні
Надійне джерело

Росіяни завдали удару по енергетиці та котеджному будинку на Одещині, є постраждалий, - ФОТО

Фото: Олег Кіпер

Фото: Олег Кіпер

У ніч проти 26 червня росіяни завдали удару по енергетичній та цивільній інфраструктурі Одеського регіону. Кілька населених пунктів залишилися без світла.

Повідомляє очільник Одеськї ОВА Олег Кіпер.

Атака по півдню Одещини

Внаслідок пошкодження енергообʼєкту в Ізмаїльському районі жителі декількох населених пунктів залишилися без світла. Працівники ДТЕК уже взялися за ремонтні роботи.

"На місцях працюють усі відповідні служби", - зазначив Кіпер.

Разом з цим, влучання зафіксували і в цивільну інфраструктуру. В області загорівся котеджний будинок, одна людина постраждала.

Нагадуємо

Росіяни атакували ударними безпілотниками узбережжя Одещини. Внаслідок збройної агресії загинула молода жінка, а її хлопець отримав поранення.

Читайте: Планові відключення повертаються: одна громада в Одеській області 26 червня залишиться без світла

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #048 #новини_048 #атака #агресія РФ #постраждалі #енергетична інфраструктура #цивільна інфраструктура #Ізмаїльський район #котеджний будинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення