
На Одещині посмертно нагородили двох військових із Ізмаїльського району

Фото: Ізмаїльська районна державна адміністрація
В Ізмаїльському районі Одеської області відбулася церемонія вручення державних нагород родинам полеглих захисників. Посмертні відзнаки військовим передали за мужність та захист територіальної цілісності України.
Про це повідомили в Ізмаїльській районній державній адміністрації.
Кого з військових на Одещині нагородили посмертно
У заході взяли участь голова Ізмаїльської райдержадміністрації Родіон Абашев, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та представники територіального центру комплектування.
Указом Президента України від 13 грудня 2025 року №928 орденами "За мужність" ІІІ ступеня посмертно відзначили двох військовослужбовців із району. Нагороди передали їхнім рідним як знак державної вдячності за службу та самопожертву.
Серед нагороджених — солдат Микола Нестеров, який загинув 23 вересня 2024 року поблизу Костянтинівки Покровського району. Також посмертну відзнаку отримав солдат Сергій Чернобай, життя якого обірвалося 26 червня 2024 року поблизу Красногорівки Покровського району.
Під час церемонії присутні вшанували пам’ять військових та висловили підтримку їхнім родинам. У громаді наголосили, що подвиг захисників назавжди залишиться частиною історії Одещини.
У райдержадміністрації зазначили, що військові проявили мужність і до кінця залишалися вірними присязі. Там також підкреслили, що пам’ять про полеглих Героїв зберігатиметься у громадах району.
Нагадаємо
У Чорноморську на Одещині родині полеглого прикордонника Дениса Качурки вручили медаль "За військову службу" посмертно. Капітан загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині, а його службу називають прикладом відданості Україні.
Читайте: У госпіталі помер захисник із Одещини Микола Карабець
Коментарі