
16:43, Сьогодні
Надійне джерело
Одеса готує лікарні до можливих блекаутів: що планують встановити

Фото: prom.ua
Німецькі партнери відвідали одеські лікарні для оцінки їхньої енергонезалежності.
Делегація Німецького товариства міжнародного співробітництва відвідала одеські медзаклади. Візит відбувся в межах проєкту «Рішення для відновлюваної енергетики», який фінансує уряд Німеччини. Про це повідомляє міська влада Одеси.
Представники побували у чотирьох міських лікарнях, а також у пологовому будинку №5, який відновлюють після дронової атаки.
Під час візиту вони:
- ознайомилися з уже впровадженими енергоощадними рішеннями
- оцінили можливість встановлення додаткових сонячних електростанцій
- визначили потреби в обладнанні для МРТ та КТ в двох лікарнях
Нагадуємо, що раніше через удар по узбережжю загинула жінка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
06:44, 19 червня
23
Коментарі