
09:01, 3 червня
Надійне джерело
Внаслідок нічної атаки по Одеській області постраждало двоє людей

Ілюстративне фото з Google
У ніч проти 3 червня росіяни атакували ударними безпілотниками Одеську область. Пошкоджень зазначала цивільна інфраструктура.
Розповів очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Двоє постраждалих
Зафіксовані ураження вантажного автомобіля та службового приміщення на парковці. 20-річний та 36-річний чоловіки отримали травми, одного з них госпіталізували до лікарні.
"На місці працюють усі відповідні служби", - зазначає Кіпер.
Правоохоронці фіксують наслідки чергової атаки проти цивільного населення. Мешканців закликають під час повітряної тривоги перебувати в укриттях.
Нагадуємо
Внаслідок чергової атаки на Одеський регіон пошкоджено сонячні панелі альтернативної генерації. Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
10:19, 16 червня
4
09:39, 8 червня
10:27, 11 червня
14
Коментарі