
Прокурори передали до суду справу агентки РФ, яка готувала убивство офіцера ССО

Прокурори скерували до суду справу стосовно 50-річної жінки — уродженки РФ. Їй інкримінують вчинення державної зради
У травні 2025 року обвинувачена перебувала на території РФ, де була завербована представником спецслужб держави-агресора. Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Реалізуючи злочинний умисел, в червні вона прибула до Одеси та орендувала квартиру в обумовленому ЖК в Приморському р-ні.
За вказівками у підземному паркінгу мала ідентифікувати автомобіль командира одного з підрозділів Сил оборони.
«У серпні обвинувачена на території недобудови в Хаджибейському районі отримала з обумовленого схрону 10000 доларів США для виконання подальших завдань. Придбала «Chevrolet Lacetti» за частину коштів, решту повернула до іншої хованки. Також взяла GPS-трекер, щоб організувати стеження», - йдеться у повідомленні.
Як зазначають у прокуратурі, виконавиця встановила цей пристрій під автомобіль військового, що стояв у підземному паркінгу.
На шляху до виїзду за кордон завербовану особу затримали правоохоронці.
Нагадуємо
Служба безпеки України зірвала спробу резонансного замаху в Одесі. Агентку російських спецслужб затримали під час підготовки вбивства офіцера Сил спеціальних операцій ЗСУ.
Читайте: Їздила маршрутками та знімала ППО: в Одеській області затримали агентку РФ, - ФОТО
Коментарі