
Поліція проводить навчання в Одесі: можливі незручності

Фото: Нацполіція Одеської області
В Одесі 16 квітня проходять командно-штабні навчання підрозділів поліції. Мешканців і гостей міста попередили про можливі тимчасові незручності.
Про це повідомили в Національній поліції України.
В Одесі працюватимуть підрозділи поліції
Правоохоронці відпрацьовуватимуть тактичні навички та вдосконалюватимуть свою роботу. Навчання спрямовані на підвищення ефективності виконання завдань і забезпечення безпеки населення.
Під час проведення заходів можливі тимчасові обмеження або незручності для містян. У поліції закликають поставитися до цього з розумінням.
Звернення до жителів Одеси
Правоохоронці також нагадують про необхідність дотримання правил безпеки. Зокрема, закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
"Просимо з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей, вони в першу чергу направлені на захист вашої безпеки. Також просимо не нехтувати сигналами "Повітряна тривога" та відразу прямувати в найближче укриття", - заявивли у поліції.
Нагадаємо
В Одесі зросла кількість жертв після нічної атаки російських військ. Наразі підтверджено загибель 9 людей, ще 23 особи постраждали. Інформація уточнюється, на місцях продовжують працювати рятувальні служби, а постраждалим надається необхідна медична допомога.
Коментарі