• Головна
  • Одесит після спілкування у барі вбив свого товариша і попався на спробі сховати тіло, - ФОТО
14:32, Вчора
Надійне джерело

Одесит після спілкування у барі вбив свого товариша і попався на спробі сховати тіло, - ФОТО

Забив до смерті товариша і приховав тіло: поліцейські завершили розслідування щодо 28-річного жителя Одеси

Обвинувальний акт відносно фігуранта скеровано до суду. За скоєне зловмиснику загрожує до 15-ти років позбавлення волі, повідомляє поліціяа Одеської області .

Як зазначається, подія сталася у грудні минулого року в Усатівській громаді Одеського району. В ході досудового розслідування слідчі встановили, що двоє знайомих – 27-річний місцевий житель та 28-річний одесит – разом відпочивали в барі, де вживали алкоголь.

"Після виходу із закладу між ними виникла сварка. Під час конфлікту старший за віком чоловік нещадно побив молодшого руками, ногами та шматком шиферу. Потерпілий загинув на місці. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті став набряк головного мозку", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що усвідомивши наслідки скоєного та намагаючись уникнути відповідальності, зловмисник накрив тіло товариша шифером і втік.

"Поліцію через декілька днів після події викликав громадянин, який виявив небіжчика. Менш ніж за годину правоохоронці встановили, хто причетний до злочину, та розшукали фігуранта. Слідчі затримали його у процесуальному порядку, а суд за їхнім клопотанням обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави", - повідомили у поліції.

В ході досудового слідства поліцейські зібрали достатньо доказів, на підставі яких висунули фігуранту обвинувачення в умисному вбивстві. Досудове розслідування завершено і обвинувальний акт за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України скеровано до суду.

"Обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі" - наголосили у поліції Одеської області.

Нагадуємо

В Одеському районі конфлікт між двома чоловіками завершився смертю одного з них. Після побиття потерпілий помер у лікарні від тяжких травм голови.

 Читайте: В Одесі зникла 15-річна дівчина: поліція оголосила розшук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #суд #кримінал #Одеса #048 #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення