• Головна
  • В Одеській області судитимуть чоловіка за гранати в автівці
17:43, Сьогодні

В Одеській області судитимуть чоловіка за гранати в автівці

Фото: Нацполіція Одеської області

Фото: Нацполіція Одеської області

В Одеській області на лаву підсудних відправили жителя Білгорода-Дністровського, у якого в автівці знайшли бойові гранати. Досудове розслідування завершено, чоловікові загрожує реальний термін ув’язнення.

Як повідомили в Головне управління Національної поліції в Одеській області, 37-річного мешканця Білгорода-Дністровського викрили у незаконному поводженні з бойовими припасами, а обвинувальний акт уже скерували до суду.

Правоохоронці встановили, що під час санкціонованого обшуку в автомобілі чоловіка в багажному відсіку виявили два корпуси ручних осколкових гранат Ф-1 та два запали до них. Вибухонебезпечні предмети вилучили та направили на експертизу, яка підтвердила, що це бойові припаси, придатні до використання.

"Фігуранту висунуто обвинувачення у носінні, зберіганні та придбанні бойових припасів без передбаченого законом дозволу. Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 263 КК України скеровано до суду", — повідомив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Чоловіка затримали у процесуальному порядку, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 75,7 тис. гривень, якою він скористався. За інкримінованою статтею йому загрожує до семи років позбавлення волі.

У поліції також нагадують, що відповідно до законодавства особи, які добровільно здають незаконну зброю або боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо

На Одещині Служба безпеки України викрила двох жителів Ізмаїла, яких, за даними слідства, російські спецслужби завербували для незаконної реєстрації систем Starlink. За інформацією СБУ, чоловік і жінка погодилися за грошову винагороду реєструвати термінали, що використовуються представниками РФ. Розслідування триває, правоохоронці встановлюють усі обставини та можливих спільників.

Читайте: В Одесі ветерани вимагають переформатувати історико-топонімічну комісію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білгород-Дністровський #боєприпаси #гранати Ф-1 #поліція Одещини #суд #незаконне поводження зі зброєю #ст. 263 ККУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення