• Головна
  • П’ять років тюрми: суд покарав вандала за наругу над могилами в Одесі
14:01, Сьогодні

П’ять років тюрми: суд покарав вандала за наругу над могилами в Одесі

Фото: Нацполіція Одеської області

Фото: Нацполіція Одеської області

В Одесі суд виніс обвинувальний вирок чоловіку, який пошкодив десятки надгробків на міському кладовищі. За вандалізм із хуліганських мотивів зловмисника засудили до реального позбавлення волі.

Як повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, наприкінці серпня правоохоронці викрили 38-річного чоловіка без постійного місця проживання, який на одному з кладовищ у Пересипському районі Одеси пошкодив 86 надгробних плит.

Під час досудового розслідування слідчі встановили, що фігурант приходив на цвинтар у нетверезому стані та трощив памʼятники з хуліганських спонукань. За словами самого чоловіка, неприязних стосунків ані з померлими, ані з їхніми родичами він не мав.

"Суд визнав підсудного винним та призначив йому покарання у вигляді п’яти років і трьох місяців позбавлення волі", — повідомили у поліції.

Крім цього, суд задовольнив цивільні позови потерпілих і ухвалив стягнути із засудженого матеріальну шкоду на суму понад 1,1 млн грн. Обвинувачення у справі підтримувала Пересипська окружна прокуратура міста Одеси.

Нагадаємо

На Одещині відбулася робоча зустріч делегації Державна прикордонна служба України з представниками Конгресу США та дипломатичного корпусу. Під час візиту обговорювали безпеку південного кордону, захист портової інфраструктури та посилення оборонних спроможностей регіону.

Читайте: Стали відомі ще два пункти, де в Одесі можна набрати технічну воду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вандалізм Одеса #наруга над могилами #кладовище Одеса #суд Одеса #поліція Одеси #Пересипський район
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення