• Головна
  • На Одещині 5 лютого світло вимикатимуть погодинно: деталі
20:25, Сьогодні

На Одещині 5 лютого світло вимикатимуть погодинно: деталі

На Одещині 5 лютого світло вимикатимуть погодинно: деталі

В Одесі та Одеській області завтра, 5 лютого, протягом усієї доби застосовуватимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Також діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів.

Як повідомили в НЕК «Укренерго», обмеження запроваджують у зв’язку з наслідками російських ракетно-дронових атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. В компанії наголосили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, тому жителям Одеси та області радять перевіряти час і обсяг відключень для своєї адреси на офіційних сторінках обленерго.

В "Укренерго" також закликали споживачів відповідально ставитися до використання електроенергії та за можливості зменшувати навантаження на мережу.

"Коли електроенергія з’являється за графіком, просимо споживати її ощадливо", — зазначили в компанії.

Нагадаємо

Раніше в ДТЕК повідомили, що у січні, попри майже щоденні обстріли енергетичної інфраструктури та морози, енергетикам вдалося повернути світло у понад 2,3 тисячі населених пунктів по всій Україні. Загалом електропостачання відновили для понад 4,5 млн родин, зокрема в Одеській області — для майже 548 тисяч мешканців.

Читайте: Недоїдає чи просто старий: поліція перевірила скаргу на утримання собаки на Одещині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #Одеська область #відключення світла #графіки відключень #електроенергія #Укренерго #ДТЕК #обмеження електропостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення