
Ще два бювети Одеси не працюватимуть 20-21 грудня: де та чому

Фото: freepik
20 грудня з 15:00 до 14:00 21 грудня в Одесі не працюватимуть бюветні комплекси на проспекті Небесної сотні, 14 та у сквері Мечникова через технічне обслуговування устаткування, повідомила міська рада. Інші бювети міста працюють у штатному режимі.
Як повідомила Одеська міська рада, 20 грудня з 15:00 розпочнеться технічне обслуговування устаткування на двох бюветних комплексах міста, яке триватиме до 14:00 21 грудня. Роботи проводитимуться майже добу на двох локаціях одночасно.
Бювети, що не працюватимуть 20 грудня з 15:00 до 14:00 21 грудня:
- просп. Небесної сотні, 14;
- сквер Мечникова.
Адміністрація КП "Сервісний центр" приносить вибачення одеситам за тимчасові незручності та закликає користуватися іншими бюветами міста на час проведення технічного обслуговування.
Технічне обслуговування бюветного обладнання є необхідною процедурою для забезпечення якості питної води та безперебійної роботи комплексів по всьому місту. Після завершення робіт 21 грудня о 14:00 обидва бювети відновлять роботу у штатному режимі.
Нагадаємо
До 14:00 20 грудня в Одесі не працювали деякі бюветні комплекси - на вулиці Іцхака Рабіна та у сквері Старобазарному. Міська рада повідомляла, що інші 15 бюветів міста працюють у штатному режимі.
Читайте: Кількість постраждалих унаслідок балістичного удару РФ по одеському порту зросла до 32