
10:03, 2 серпня
Надійне джерело
1256 доба повномасштабної війни: яка ситуація в Україні станом на ранок 2 серпня

Розпочалася 1256-та доба широкомасштабної збройної російської агресії проти України. В Генштабі ЗСУ повідомили, що протягом минулої доби зафіксовано 172 бойових зіткнення.
Вчора, 1 серпня, противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 70 авіаційних ударів, застосувавши 116 керованих бомб. Крім цього, здійснив 5859 обстрілів, з них 62 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 3766 дронів-камікадзе.
"Вчора авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили сім районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки і дві артилерійські системи ворога", - розповіли в Генштабі.
Ситуація на напрямках:
- На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося вісім атак російських загарбників. Ворог завдав 14 авіаційних ударів, скинувши 24 керовані бомби, здійснив 445 обстрілів, зокрема сім — із реактивних систем залпового вогню.
- Минулої доби ворог чотири рази атакував на Південно-Слобожанському напрямку — у районах Красного Першого та Кам’янки.
- На Куп’янському напрямку зафіксовано десять атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника в районах населених пунктів Голубівка, Загризове, Лозова та Кіндрашівка.
- На Лиманському напрямку ворог атакував 20 разів, намагаючись просунутися вперед поблизу населених пунктів Карпівка, Ямполівка, Колодязі, Зелена Долина, Торське та Діброва.
- На Сіверському напрямку ворог шість разів йшов на позиції наших підрозділів у районах Григорівки, Верхньокам’янського та у бік Виїмки.
- На Краматорському напрямку Сили оборони відбили два ворожі штурми у бік Білої Гори.
- На Торецькому напрямку ворог здійснив шість атак поблизу населених пунктів Диліївка, Кримське, Торецьк та Олександро-Калинове.
- На Покровському напрямку наші захисники зупинили 66 атак агресора в районах населених пунктів Попів Яр, Маяк, Разіне, Новоекономічне, Затишок, Лисівка, Промінь, Звірове, Удачне, Дачне та Зелений Кут.
- На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 23 наступальні дії агресора у районах Олександроград, Піддубне, Товсте, Маліївка, Воскресенка та Новопіль.
- На Оріхівському напрямку поблизу Кам’янського загарбники здійснили одну марну атаку на позиції наших захисників.
- На Придніпровському напрямку підрозділи ворога сім разів намагалися йти вперед на позиції наших військ.
- На Гуляйпільському напрямку бойових зіткнень не відбулося.
- На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Читайте також: За зраду отримала 15 років: жінка "зливала" ворогу координати військових на Одещині, - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:27, 6 грудня
110
14:07, 5 грудня
5
12:55, Вчора
26
15:41, 15 грудня