
Через кордон на Одещині росіянин намагався переправити двох чоловіків, - ФОТО

Прикордонники викрили росіянина, який намагався незаконно переправити двох жителів Одещини через придністровський сегмент українсько-молдовського кордону. Неподалік одного з сіл Подільського району 49-річного чоловіка затримали разом з "клієнтами".
У пресслужбі Південного регіонального управління ДПСУ розповіли, що затримали водія, який виявився росіянином з посвідкою на постійне проживання в Україні, коли той, діючи за вказівками адміна телеграм-каналу, віз "клієнтів" до кордону. Охочих перетнути незаконно кордон підшуковували в одному з месенжерів та гарантували їм безперешкодний проїзд на територію сусідньої Молдови. Аби поїздка відбулася, організатор наперед запросив 9 тисяч доларів США на свій крипто гаманець.
"За вказівкою адміна чоловіки прибули до міста Одеса, звідки їх забрав співорганізатор та на своєму авто повіз в напрямку держрубежу. Проте поїздка тривала не довго – усіх учасників незаконного турне затримали прикордонники.
В ході невідкладних обшуків правоохоронці вилучили транспортний засіб, мобільний телефон та гроші, отримані у незаконний спосіб.
49-річному громадянину повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ст. 332 КК України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України" та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі понад 242 тис. гривень.
Щодо двох пасажирів складені адмінпротоколи за ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання кордону". Справи скеровані до суду", - йдеться у повідомленні.
Коментарі