![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
12:16, 10 квітня
В Одесі залишився лише один учасник звільнення міста від нацистських загарбників
![В Одесі залишився лише один учасник звільнення міста від нацистськи... В Одесі залишився лише один учасник звільнення міста від нацистських загарбників](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Одесі залишилося три ветерани - учасники Другої світової війни, з них лише один - учасник звільнення міста від загарбників. Це Ахлупін Євгеній Семенович.
Про таке у день 80 річниці звільнення міста розповіли у міськраді.
Євгеній Ахлупін народився 30 вересня 1929 року. Та у свої майже чотирнадцять вже брав участь у партизанському русі. 3 1943 року юнак працював в одеському підпіллі, був розвідником у Партизанській патріотичній групі.
Євгеній Семенович Ахлупін - Почесний ветеран України, отримує щомісячну муніципальну допомогу у розмірі 3000 грн, а також адресну щомісячну стипендію Одеського міського голови у розмірі 5000 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:35
Вчора
ТОП новини
Оголошення
00:36, 17 липня
00:36, 17 липня
20:33, 22 липня
live comments feed...