![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
Завдали державі понад мільйон гривень збитків: на Одещині викрили двох рибалок
![Завдали державі понад мільйон гривень збитків: на Одещині викрили д... Завдали державі понад мільйон гривень збитків: на Одещині викрили двох рибалок](/dist-assets/images/cap.jpg)
Одеські поліцейські викрили двох жителів Вигодянської сільської громади у браконьєрстві.
Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області.
Викрили рибалок працівники сектору реагування патрульної поліції Одеського районного управління поліції № 2 під час патрулювання території обслуговування. Чоловіки на моторному човні займались незаконним рибним промислом в Хаджибейському лимані, неподалік Паліївка.
Викликана на місце події слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції вилучила у правопорушників в якості речових доказів човен, понад 650 піленгасів та близько 200 метрів незаконного знаряддя лову – ліскової сітки. Рибу правоохоронці передали на зберігання до спеціалізованого підприємства.
За попередніми підрахунками фахівців, своїми протиправними діями рибалки завдали державі збитків на майже 1 млн 230 тис. грн.
Їм загрожує покарання штрафом від 17 до 51 тис. гривень або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.