![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
14:26, 2 березня
В результаті влучання шахеда в Одесі без опалення залишилися 11 будинків, школа та садок
![В результаті влучання шахеда в Одесі без опалення залишилися 11 буд... В результаті влучання шахеда в Одесі без опалення залишилися 11 будинків, школа та садок](/dist-assets/images/cap.jpg)
Через влучання ворожого дрона по житловому будинку та, відповідно, пошкодження тепломереж КП «Теплопостачання міста Одеси» без опалення перебувають 11 домівок, школа та дитячий садок.
Про це повідомили у міськраді.
КП «ТМО» разом із всіма іншими відповідними службами працюють цілодобово.
"Робимо все можливе, щоб протягом дня підключити до опалення всі обʼєкти, за винятком будинку, в який влучив російський дрон. Там, в спільній взаємодії з управляючою компанією, маємо на меті підключити дві третини будинка, які не постраждали", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
03:06, 15 липня
1
00:32, 15 липня
09:18, 15 липня
7
19:36, 24 липня
live comments feed...