• Головна
  • Каток подрібнювач причепний КЗК-6 його призначення в сільському господарстві
Новини компаній
09:00, 26 червня 2023 р.

Каток подрібнювач причепний КЗК-6 його призначення в сільському господарстві

Новини компаній

У сучасній сфері сільського господарства сьогодні стало значно легше вести різноманітні справи та виконувати найрізноманітніші завдання. Вся річ тут у тому, що останнім часом з'явилося дуже багато сільськогосподарської техніки та навісного обладнання, що відповідно у сукупності і впливає на процес полегшення робіт у сільському господарстві. Зокрема дуже корисним винаходом сьогодення, призначенням якраз для активного застосування у сфері сільського господарства є саме каток подрібнювач причепний КЗК-6, який користується неймовірною популярністю.

Далі пропонуємо вам разом із нами поговорити про таке сільськогосподарське обладнання з його перевагами і відповідно про те, де саме в Україні можна буде придбати такий каток.

Каток подрібнювач причепний КЗК-6 його призначення в сільському господарстві, фото-1

У чому саме особливість катка подрібнювача причепного КЗК-6?

Такий каток сьогодні використовують спеціально для того аби проводити поверхневу додаткову обробку землі з її частковим вирівнюванням та відповідно подрібненням поверхневої кірки. Ця сучасна інновація дуже проста та зручна у процесі використання та обслуговування. Додатково варто відзначити і те, що такий каток подрібнювач також успішно використовують для подрібнення та обробки стебел зернових культур після їхнього збирання. Зокрема таку сільськогосподарську машину активно використовують для розмелювання на дрібні частинки:

  • соломи;
  • стебел кукурудзи;
  • стебел соняшника;
  • стебел ріпаку.

Своєю чергою це полегшує їх подальше використання у сільському господарстві. Крім того, такий каток подрібнювач виконує мульчування землі. А ще завдяки використанню цього пристрою також можна буде нарешті досягнути:

  • збереження у землі вологи;
  • подрібнення грудок та розбиття кірки на поверхні орного шару;
  • регулювання температури верхнього шару поля;
  • зменшення росту бур'янів;
  • ефективного захисту поля від процесу вивітрювання.

Що ще варто знати про каток подрібнювач причепний КЗК-6?

Каток подрібнювач причепний КЗК-6 – це сільськогосподарський прилад, що також має швидкозмінні з'єднання, які відповідно гарантують прискорене складання катка подрібнювача та його ще швидше транспортування. КЗК-6 складається з катка зубчастого типу і причепу, який кріпиться до трактора або іншої сільськогосподарської техніки. Каток має ряд зубців або шипів, розташованих на його поверхні, які служать для подрібнення матеріалу. При русі катка по полю, зубці розмелюють стебла і перетинають їх на дрібні шматочки.

Каток подрібнювач причепний КЗК-6 його призначення в сільському господарстві, фото-2

КЗК-6 забезпечує ефективне подрібнення рослинного матеріалу, що дозволяє його використання для виготовлення солом'яної соломи, наповнювачів для різних сільськогосподарських культур, комосту або як грунтозахисне покриття. Каток підвищує рівномірність обробки ґрунту та допомагає покращити якість наступного посіву.

Якщо ви хочете мати змогу за доступною для себе ціною придбати такий каток подрібнювач причепний в Україні, радимо вам звернути увагу саме на каталог компанії АГРО-ЛІГА. Згадана компанія пропонує клієнтам високоякісну продукцію власного виконання з гарантією. Доступна ціна, висока якість та надійність, вичерпні консультації та допомога у виборі, приємна співпраця, всі ці та безліч інших переваг в АГРО-ЛІЗІ гарантують кожному своєму клієнту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...