• Головна
 • Як обрати CRM систему для барбершопа
Новини компаній
15:00, 21 червня 2023 р.

Як обрати CRM систему для барбершопа

Новини компаній
Як обрати CRM систему для барбершопа, фото-1

У сучасному світі, де технології все більше впливають на наше повсякденне життя, барбершопи не є винятком. Сьогодні вже недостатньо просто пропонувати чудові стрижки та гоління - щоб бути успішним, барбершопу потрібно бути ефективним і організованим. Саме тут у гру вступає CRM-система.

CRM, або система управління взаємовідносинами з клієнтами, - це інструмент, який допомагає бізнесам, зокрема й барбершопам, керувати своїми взаємовідносинами з клієнтами та бізнес-процесами. Вона може допомогти вам організувати запис клієнтів, відстежувати їхні вподобання, керувати розкладом співробітників, стежити за доходами і витратами, і багато іншого.

Вибір правильної CRM-системи для вашого барбершопа може мати величезне значення. Правильна система може допомогти вам поліпшити обслуговування клієнтів, підвищити ефективність вашого бізнесу і навіть збільшити ваш прибуток. Однак, з таким великим вибором систем на ринку, вибір правильної може бути складним завданням.

Розуміння потреб вашого барбершопу

Як обрати CRM систему для барбершопа, фото-2

Перед тим як обрати CRM-систему, важливо зрозуміти, які потреби у вашого барбершопу. Це допоможе вам визначити, які функції вам дійсно потрібні, і яку систему вибрати.

Почніть з оцінки поточних бізнес-процесів вашого барбершопа:

 • Як ви зараз керуєте записом клієнтів, розкладом співробітників, обліком доходів і витрат?
 • З якими проблемами або складнощами ви стикаєтеся?
 • Які процеси ви хотіли б поліпшити або автоматизувати?

Огляд ключових функцій, які повинна мати CRM-система для барбершопа

Залежно від ваших потреб, вам можуть знадобитися різні функції. Наприклад, якщо у вас є проблеми з організацією запису клієнтів, вам може знадобитися CRM-система з потужною функцією управління записом. Якщо ви хочете краще розуміти переваги ваших клієнтів, вам може знадобитися система з можливістю відстеження історії клієнтів.

Важливість простоти використання, мобільності, інтеграції та підтримки

Крім конкретних функцій, є й інші важливі чинники, які потрібно врахувати під час вибору CRM-системи.

 • По-перше, система має бути простою у використанні. Ваші співробітники повинні бути здатні швидко навчитися працювати з нею, щоб вона не стала перешкодою для вашого бізнесу.
 • По-друге, мобільність також важлива. Можливість доступу до системи з будь-якого пристрою і з будь-якого місця може бути дуже корисною, особливо якщо у вас є кілька філій або ви часто перебуваєте поза барбершопом.
 • По-третє, можливість інтеграції з іншими системами, такими як системи бухгалтерії, смс сповіщень або маркетингу, може бути дуже корисною, щоб спростити ваші бізнес-процеси і збільшити ефективність.
 • Нарешті, хороша підтримка також важлива. Ви маєте бути впевнені, що, якщо у вас виникнуть проблеми або запитання, ви зможете отримати швидку та якісну допомогу.

Загалом, розуміння потреб вашого барбершопу - це перший крок до вибору правильної CRM-системи. Оцініть свої поточні бізнес-процеси, визначте, які функції вам потрібні, і переконайтеся, що система, яку ви обираєте, проста у використанні, мобільна, інтегрується з іншими системами і пропонує хорошу підтримку.

Як порівнювати різні CRM-системи

Після того як ви визначили, які функції вам потрібні в CRM-системі, наступний крок - це порівняння різних систем, щоб знайти ту, яка найкраще підходить для вашого барбершопа.

Порівняння CRM-систем може бути складним завданням, враховуючи кількість доступних варіантів. Однак, є кілька ключових факторів, на які варто звернути увагу.

 • По-перше, перевірте, чи пропонує система всі функції, які вам потрібні. Не всі CRM-системи пропонують одні й ті самі функції, тому важливо переконатися, що система, яку ви обираєте, може задовольнити всі ваші потреби.
 • По-друге, врахуйте вартість системи. Ціни на CRM-системи можуть сильно варіюватися, і важливо знайти систему, яка пропонує гарне співвідношення ціни та якості.
 • По-третє, врахуйте зручність використання системи. Як уже згадувалося, система має бути простою у використанні для вас і вашого персоналу.

Важливість пробного періоду та відгуків клієнтів

Пробний період також може бути дуже корисним під час порівняння різних CRM-систем. Більшість систем пропонують безкоштовний пробний період, який дає змогу вам спробувати систему і побачити, як вона працює в реальних умовах, перш ніж зробити остаточне рішення.

Відгуки клієнтів також можуть бути дуже корисними. Вони можуть дати вам уявлення про те, як інші барбершопи використовують систему, з якими проблемами вони стикалися і наскільки вони задоволені системою.

Загалом, під час порівняння різних CRM-систем важливо врахувати не тільки функції та вартість, а й пробний період та відгуки клієнтів. Це допоможе вам зробити обґрунтований вибір і знайти систему, яка найкраще підходить для вашого барбершопу.

Helper CRM

Якщо ви хочете побачити, як CRM-система може допомогти вам поліпшити ваш барбершоп, ми запрошуємо вас спробувати нашу Helper CRM. Ми впевнені, що ви швидко побачите переваги, які вона може принести вашому бізнесу.

З Helper CRM ви отримуєте:

 • 10 днів безкоштовного пробного періоду: Спробуйте всі функції Helper CRM без будь-яких зобов'язань. Переконайтеся в її ефективності на практиці.
 • Інтеграція з системою смс розсилок: Покращіть зв'язок із клієнтами, надсилаючи їм нагадування про візити, спеціальні пропозиції та багато іншого.
 • Керування персоналом і розрахунок зарплати: Слідкуйте за роботою кожного співробітника й автоматизуйте процес розрахунку зарплат.
 • Статистика та аналітика: Отримайте цінні дані про ваших клієнтів, які допоможуть вам ухвалювати обґрунтовані рішення.
 • Управління декількома філіями: Якщо у вас є кілька салонів, Helper CRM допоможе вам керувати ними всіма в одному місці.
 • Ведення складу товарів: Керуйте своїми запасами косметики та інших товарів, щоб завжди знати, коли настав час робити нове замовлення.

Якщо ви готові побачити, як Helper CRM може допомогти вам поліпшити обслуговування клієнтів у вашому барбершопі, почніть свій безкоштовний пробний період сьогодні:

Ми завжди готові допомогти вам зробити ваш барбершоп ще кращим. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...