• Головна
  • Військовий юрист в Одесі - Що загрожує за самовільне залишення військової частини (СЗЧ)
Новини компаній
15:09, 8 червня 2023 р.

Військовий юрист в Одесі - Що загрожує за самовільне залишення військової частини (СЗЧ)

Новини компаній

В умовах діючого в країні нині воєнного стану, великої небезпечності отримали саме воєнні злочини, котрі пов'язують із процесом дотримання порядку проходження ВС (військової служби). Зокрема зараз ми говоримо саме про одне із найбільш розповсюджених кримінальних правопорушень, а саме про самовільне залишення військовослужбовцем місця несення служби/ВЧ.

Якщо так сталося, що вам або ж комусь із ваших близьких було висунуто обвинувачення в такому самовільному залишенні військової частини чи у дезертирстві, радимо в терміновому порядку звертатися до такого спеціаліста як військовий юрист в Одесі з досвідом роботи, який гарантовано зможе вам допомогти.

Військовий юрист в Одесі - Що загрожує за самовільне залишення військової частини (СЗЧ), фото-1

Що розуміється під СЗЧ, а що ні?

СЗЧ або самовільне залишення місця несення служби – процес, яким передбачено відсутність на переміщення того чи іншого військовослужбовця дозволу командира. Водночас дезертирством та СЗЧ не буде вважатися не лише залишення військової частини за наявності такого дозволу, а й:

  • відрядження та лікування;
  • залишення ВЧ для виконання певного наказу командира;
  • переміщення з ротацією;
  • відпустка і навіть навчання.

Щойно зазначені нами підстави обов'язково повинні бути або підтверджені вірно оформленою документацією, або ж підтверджені безпосередньо самим командиром.

Яку саме відповідальність понесе військовослужбовець у 2023 році за самовільне залишення військової частини/дезертирство?

Багато хто цього не розуміє і ставиться до даних випадків як до чогось належного. Правда завжди необхідно розуміти, що за вчинення дезертирства та за СЗЧ кожному військовому загрожує відповідальність. У такому випадку кримінальна. З першого січня поточного року покарання за даного роду злочини було суттєво підвищено.

Наприклад, за СЗЧ можна буде отримати позбавлення волі на термін 5-10 років. Водночас за дезертирство можна буде отримати 5-12 років позбавлення волі.

Військовий юрист в Одесі - Що загрожує за самовільне залишення військової частини (СЗЧ), фото-2

Де саме шукати допомоги військовослужбовцю?

Якщо вам загрожує відповідальність за СЗЧ або дезертирство, вкрай важливо добре усвідомити можливі наслідки цих дій. Обов'язково зверніться за кваліфікованою юридичною допомогою. В цьому випадку це найперше, що вам потрібно зробити. Зокрема ви завжди можете звернутися на юридичний маркетплейс Консультант, де ви зможете скористатися послугами військового юриста в Одесі, а також звернутися до адвоката з військових питань.

На маркетплейсі є професійні та кваліфіковані військові адвокати з юристами для військових, які завжди та повсякчас зможуть провести консультації в області військового права в режимі онлайн. Спеціалісти маркетплейсу Консультант надають допомогу у цілому ряді різноманітних актуальних нині питань. Зокрема це не лише послуги адвоката по дезертирству чи ухиленню від призову за мобілізацією, а і:

  • Можливість отримати супровід військового адвоката у військкоматі.
  • Змога подати на оскарження рішення військово-лікарської комісії через суд.
  • Отримання виплати за загиблого військовослужбовця.
  • Складання юридично грамотних рапортів та безліч інших питань, які допоможуть вирішити спеціалісти маркетплейсу.

Крім того, військовий юрист онлайн також може провести для вас консультацію стосовно питань виїзду за кордон чоловікам призовного віку або ж підстав для звільнення із Лав ЗСУ та ряду інших.

Додатково якщо у вас є така необхідність, у разі звинувачення в СЗЧ та дезертирстві, ви можете оскаржити це, за допомогою побудування правильної стратегії захисту. Наприклад, для цього ви можете звернутися у юридичну компанію Приходько і Партнери. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...