блог
15:05, 3 червня 2023 р.

Адаптація худоби

блог
Адаптація худоби

Ну от тільки-но, 27 травня, на Грушинській конференції, що проходила під претензійною назвою «Паралельні реальності в російському суспільстві: множинність життєвих світів на тлі конфлікту», прозвучали твердження, що громадяни Росії загалом адаптувалися до «геополітичних змін» (ну що робити, якщо слово «Війна» заборонене на росії), а рівень тривожності та індекс споживчих настроїв теж перебувають на прийнятному рівні, «адаптація» росіян та рівень отієї «тривожності» вийшов на новий рівень (пробачте за тавтологію).

Можливо, що й не «усі птахи можуть долетіти до середини Дніпра», а ось БПЛА спокійнісінько долетіли до Білокам’яної та її передмість. Мешканці Рубльовки, Красногорського та Істринського району, Нової Москви та вулиць самого «осередку зла» - Ленінського проспекту, Профспілкової вулиці та вулиці Атласова, сьогодні зранку «адаптувалися» до нових реалій під вибухи та дзижчання моторів «подарунків з України». Без жертв серед мирного населення. Поки що, без жертв, пише політолог Юрій Федоренко у своєму блозі на Цензор.нет.

Цікаво, чи задають собі питання «прості» росіяни, чому тисячі загиблих від таких же самих російських БПЛА мирних громадян України – то «СВО», а вибухи біля москви – то «підступний терористичний акт»? Чи залишилися ті «прості» взагалі? Чи іржа кремлівської пропаганди вже настільки виїла мізки, що остання звивина мозку остаточно перетворилася на літеру «Z»?

Незважаючи на «висновки фахівців» росіяни не «адаптувалися» до війни. Ті, для кого стало «нестерпно жити у фашистській країні-агресорі», вже або виїхали за кордон, або опинилися у в'язниці, висловивши свій протест. Ті, які не прийняли цю війну, але не зміг/не захотів виїхати з проклятої країни, перейшли у еміграцію внутрішню. Таких критично мало для будь-якого суттєвого спротиву злочинним діям путінського режиму. А переважній більшості ніяка «адаптація» взагалі не потрібна. Бо вони і до 24 лютого 2022 року проживали життя безсловесної худоби і для них нічого не змінилося.

Але «худоба» центрального регіону злякалася ранкових подій. Яка війна на москві? Ні, не чули! А виявляється, що центральне «стійло» теж під загрозою! І не факт, що післязавтра, «щедра рука» влади виллє у годівницю чергове відро жалюгідних помиїв на прокорм. Москва та інші, більш віддалені регіони росії вже давно «ми та вони». Як же тішилися сьогодні дописувачі соц мереж з Курська та Бєлгорода, запитуючи у «масквічей» «Що, вже й до вас прилетіло?!!». А «проста» москва висловлювала жаль, що БПЛА «облетіли Рубльовку та Огарьово». Потішили себе дописами годину – та й затихли… Чекають продовження банкету? Чи навіть такі події не можуть здолати історичну російську народну апатію, яку кремлівська пропаганда чомусь вирішила назвати новою «політичною цінністю» російського суспільства?

Важко Україні здолати такого ворога. Дурного по своїй суті та ще й під керівництвом записного злодія з понівеченою психікою. Ми переможемо, обов’язково! Але все гостріше постає питання, що робити потім? Як видалити весь гній та сморід з російського суспільства? А залишати біля своїх кордонів таку виразку смерті подібно. Понад двісті тисяч чорних мішків, економічні втрати, соціальна криза та загальний занепад нічому не вчать моральних жебраків з приреченої країни.

Важко повірити, що така бажана та неминуча (скоріше б!) смерть сліпого на всю голову керманича зможе відхилити курс російського дредноута від катастрофи. Занадто велика у цієї громадини інерція. Чим скоріше Україна разом з демократичними країнами-партнерами зможе корегувати шлях аварійного судна, тим більше шансів для самих росіян не опинитися на дні, а спробувати все ж таки дістатися до берега і почати нове життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#росія #БПЛА #Україна #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...