• Головна
  • В Одесу приїхав Генеральний прокурор України
12:00, 1 червня 2023 р.
Надійне джерело

В Одесу приїхав Генеральний прокурор України

В Одесу приїхав Генеральний прокурор України

Сьогодні, 1 червня, Генеральний прокурор Андрій Костін приїхав до Одеси. Він обговорив актуальні питання безпекової ситуації та стану протидії злочинності з правоохоронцями Одещини.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі 

Предметом розгляду стали результати роботи на напрямах, що є пріоритетними для забезпечення національної безпеки та економічної стабільності у регіоні, та можливі шляхи підвищення ефективності цієї діяльності.

Андрій Костін відзначив результативність протидії проявам колабораціонізму і державної зради, активізацію роботи з виявлення і припинення корупційних схем в органах місцевого самоврядування та державної влади, захисту інтересів держави у сфері земельних правовідносин та розпорядження об'єктами державної і комунальної власності, та наголосив, що ця робота повинна продовжуватись.

Зважаючи на специфіку регіону, акцентував увагу на подальшому підвищенні ефективності протидії незаконному обігу підакцизних товарів та ухиленню від сплати обов'язкових платежів до бюджету, викриття зловживань під час митного оформлення експортно-імпортних операцій.

Андрій Костін підкреслив, що поряд з боротьбою з зовнішнім ворогом, необхідно протидіяти і внутрішнім загрозам для забезпечення економічної стабільності та розвитку України.

"Принциповою і безкомпромісною має бути реакція на прояви корупції та контроль за використанням бюджетних коштів", - зазначив Генпрокурор.

Генеральний прокурор наголосив, що сьогодні правоохоронці повинні діяти злагоджено та згуртовано для забезпечення безпеки держави і захисту кожного українця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...