• Головна
  • Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів
Новини компаній
17:00, 9 грудня 2022 р.

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів

Новини компаній

Карпатські гори надзвичайно прекрасні і саме тому численні туристи завжди прагнули провести тут незабутню відпустку. Місцеві схили начебто спеціально створені природою для того, щоб на них розташовувалися гірськолижні курорти Закарпаття. Інфраструктура регіону враховує потреби людини будь-якого віку, клімат відрізняється м'якістю, а спуски добре обладнані.

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-1

Вибір маршруту

Гірськолижний туризм в Україні переживає підйом. Усі спортивні комплекси країни знаходяться біля гір, тому їх назви одразу вказують на місце їх розташування. В основному вони сконцентровані неподалік Івано-Франківська та Львова, тому добиратися туди зовсім не складно. Потрібно просто запланувати відпустку, а потім зосередитися на виборі відповідного варіанту.

Дуже багато хто під час відпочинку любить покататися на лижах або сноубордах. Тому Карпати та Закарпаття затребувані завжди, залишається лише вибрати для себе найбільш вдалий курорт.

Знайти оптимальне місце для проведення відпустки стане запорукою гарного настрою. До цього питання слід поставитися дуже серйозно. Адже йдеться про те, щоби набратися сил на цілий рік. Тому курорт має забезпечити відпочиваючого здоров'ям для майбутньої роботи.

Карпатські гірськолижні траси надають широкий вибір спусків для новачків та досвідчених спортсменів. Схили тут різняться дуже значно. Тому потрібно вивчити умови катання та переконатися, що вони такі, якими й хотілося б їх бачити для задоволення.

Варто також звертати увагу на наявність школи, зручність підйомників та ціну. Якщо ж турист уже вивчив усі гірськолижні курорти Карпат, то йому просто потрібно вибирати місце, звідки він міг би легко потрапити до сусідніх спортивних комплексів.

Місця для відпочинку

На Закарпатті є чудові лижні курорти та рекомендується ознайомитися з кожним із них. На місцевих схилах знаходяться найпопулярніші та рекомендовані Go-To.Rest спортивні комплекси. У різних місцях є свої особливості та переваги.

Буковель

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-2

Гірськолижний комплекс Буковель дуже популярний серед любителів спускатися крутими трасами. Він чудовий і продовжує нарощувати свій туристичний потенціал. Його інфраструктура враховує абсолютно всі потреби відпочиваючих. Сезон тут починається наприкінці осені триває до середини весни.

62 траси складаються у відстань майже 70 000 м з перепадом висот 0,3-1,3 км. та довжиною від 0,3 до 2,3 км. З них - 42 червоних середніх, а також 12 легких синіх та 8 чорних складних. Є також смуги для дітей та для досвідчених спортсменів.

Перевагою Буковеля є те, що у вечірній час траси висвітлюються, тож кататися зручно у будь-який час.

Для курортників працюють витяги (16), які швидко доставлять їх на вершину гори.

Відпочинок у Буковелі коштує досить дорого, але жодної гривні не буде витрачено марно. Тут приємно попаритися в лазні, поніжитися біля термальних джерел, покататися на канатній дорозі або поплавати в басейнах, що підігріваються.

Буковель розташований біля гірськолижного комплексу Яремче . З Івано-Франківська та Києва до нього легко дістатися рейсовим автобусом або таксі. На особистому автомобілі потрібно прямувати шосе до Яблуниці , звідки вже недалеко від курорту.

Драгобрат

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-3

Драгобрат знаходиться на високій горі серед ялинника та сосняку. Великою перевагою курорту є те, що сезон тут триває надзвичайно довго через надто високе розташування (близько 1,5 км).

Катання на лижах тут здійснюється на 20 відмінних спусках, але є і смуги для екстремальних задоволень. Тут передбачені зелені лінії для новачків, червоні – для просунутих лижників та чорні – для професіоналів.

Є місця для навчання дітей, саней та тюбінгу. Передбачено також окремі зони для тих, хто захоплюється біговими лижами.

Наверх відпочиваючих доставляють 2 підйомники крісел, а також по 5 бугелів і мультиліфтів .

Поруч знаходиться:

  • водоспади Свидовець та Труфанець;
  • курортні міста;
  • прямокутне озеро Герашська;
  • Струківський храм Вознесіння 19 століття.

Драгобрат чудово підійде сім'ям із дітьми. Але і молодь непогано проведе час у численних барах, дискотеках та ресторанах. Тим, хто любить поєднувати приємне з корисним, пропонуються поїздки для огляду місцевих визначних пам'яток.

Добиратися до Драгобрату непросто. Зі столиці йде поїзд до Рахова через Ясіня (що зручніше), там і потрібно вийти, звідки є велика кількість пропозицій трансферу. Можна також використовувати автобуси та електрички. З Києва на машині треба обминути Житомир та Яремче на шляху до Ясіня . Дорога зі Львова веде через Галич та Яблуницю .

Славське

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-4

Катання на лижах у Карпатах важко уявити без відвідування курорту Славське. Він запропонує спортсменам цілих 28 трас усіх рівнів складності, включаючи спуски для дітей та початківців. Є також спуски для нічного катання та великі зони для фрірайду .

Всього тут працює 17 бугельних та 3 крісельні витяги.

Відпочиваючим пропонується:

  • відвести душу на дискотеці;
  • погрітися у лазні;
  • покататися на конях чи снігоходах;
  • спробувати сили у боулінгу;
  • посидіти в кафе.

Тим же, хто хоче оглянути околиці, варто відвідати церкву Пресвятої Євхаристії 19 ст.

Автобус зі Львова довезе відпускників до Славського. Дістатись сюди легко і залізницею до Ужгорода. На машині шосе Київ-Чоп необхідно їхати до Сколе, звідки дуже зручно добиратися до гірськолижного комплексу.

Захар Беркут

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-5

На схилах ГЛК "Захар Беркут" розташовується 11 трас, що складаються з червоних, синіх і чорних спусків. До них лижників доставляють 3 бугельні витяги, крісельний механізм і мультиліфт .

У вільний час туристи люблять скупатися в джакузі, відпочити в сауні, поплескатися в басейні, потанцювати на дискотеці, взяти участь у караоке або взяти участь у змаганнях з настільних ігор.

Любителі визначних пам'яток намагаються оглянути:

  • водоспад Кам'янка;
  • Хащованське озеро;
  • церква Преображення Господнього, збудована з дерева;
  • цитадель Тустань.

Ті, хто підшукує собі курорт наступного року, відвідують також гірськолижні комплекси Ізки , Подобовець чи Славське.

Перевагою комплексу «Захар Беркут» є не дуже багатолюдність, що дозволяє користуватися всіма його благами з великою зручністю.

Автомобілем сюди треба їхати до Славського, а потім повернути до Волосянки. Автобусний рейс відправляється зі Львова. Поїздом потрібно прямувати до станції Воловець чи Сколе, а звідти добиратися до місця на маршрутці чи таксі.

Красія

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-6

Красія у селі Вишка здатна похвалитися 11 трасами та ще одним санним спуском. Більшість із них відповідають зеленому та червоному рівню. Частина захоплює ліс, можливі також стрибки з трампліну. Сезон тут триває від початку зими до середини весни.

Гірськолижний комплекс має в своєму розпорядженні 3 бугельні і 3 крісельні витяги.

Основною його перевагою є відносна бюджетність та володіння найбільш протяжним схилом в Україні, що перевищує 3500 м. Тому тим, кого цікавлять дешеві гірськолижні курорти, варто запропонувати саме цей.

Тим же, хто шукає, де можна покататися на санчатах, зимові курорти з Красією на чолі здатні запропонувати чудові варіанти.

У холодний сезон тут вдається отримати насолоду від відвідування дерев'яної церкви Архістратига Михайла, мармурових печер та точки падіння метеорита поряд із селом Княгиня.

Залізницею сюди варто прямувати до Кострино, а там сісти на автобус до Красії чи маршрутку до села Вишка. Від Ужгорода можна дістатися таксі. На машині необхідно їхати до Ужгорода, звідки зовсім недалеко до місця.

Ізки

Де покататися на лижах в Україні? Огляд лижних курортів, фото-7

Гірськолижний відпочинок на курорті «Ізки» пропонує спортсменам 5 зелених і синіх досить пологих трас, які принесуть задоволення новачкам та досвідченим лижникам. Тут є можливості для любителів саней. Також тим, хто шукає де покататися на сноуборді, тут будуть раді. Дітям та дорослим пропонується і чудова ковзанка.

Нагору їх підніме крісельний та бугельний витяг або мультиліфт .

Хустський район багатий на пам'ятки. Відпочиваючим сподобаються:

  • водоспад Шипіт;
  • дерев'яний Миколаївський храм;
  • музей дерев'яних храмів;
  • село Колочава;
  • Синевирське озеро.

Інфраструктура гірськолижного комплексу включає катання на квадроциклах, конях і снігоходах, купання в чанах, СПА та інші варіанти розваг.

На автомобілі сюди потрібно їхати ужгородським шосе через Міжгір'я. Залізницею зручно добиратися до станції Воловець, звідки ходить громадський транспорт.

Як знайти відповідний варіант

У нашій країні є велика кількість місць для зимового відпочинку, де люди чудово проводять час та набираються сил. Гірськолижні курорти України у своєму різноманітті представлені на сайті Go-To.Rest. В оглядовій статті найкращих гірськолижних курортів Карпат тут поєднується детальний опис кожного ГЛК Закарпаття та сусідньої інфраструктури.

Тому для тих, хто шукає, де покататися на лижах в Україні, рекомендується вивчити подану тут інформацію. Вона дозволить вибрати місце, яке пропонує найбільш підходящий у кожному конкретному випадку варіант відпочинку.

Зима близька і важливо вчасно зорієнтуватись. Сніговий покрив у багатьох місцях вже сформувався, тому залишається вибрати курорт, зібрати валізи та придбати квитки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...