• Головна
  • Фахівці перевірили якість води в Одесі та області
17:16, 23 вересня 2022 р.

Фахівці перевірили якість води в Одесі та області

Фахівці перевірили якість води в Одесі та області

Протягом тижня спеціалісти моніторили якість води у кранах та водоймах Одещини. Всі проби води відповідають нормам.

Про це повідомили у пресслужбі Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Так, за період з 15.09 по 22.09 з метою проведення моніторингу за станом питної води в м.Одеса було відібрано 21 пробу питної води для дослідження на санітарно-мікробіологічні і 19 проб на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Всього по Одеській області було відібрано 290 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 226 проб на санітарно-хімічні показники.

Води поверхневих водойм 1-ї категорії, яка використовуються як джерело питного водопостачання населення (р. Дунай, р. Дністер, оз. Ялпуг) було проведено 18 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники та 104 дослідження на санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст солей важких металів ( мідь, свинець, цинк, ртуть, кадмій) та вміст залишків хлорорганічних пестицидів.

Усі досліджені проби відповідали вимогам «Гігієнічних нормативів якості води водних об`єктів для задоволення господарсько-побутових та інших потреб населення», затверджених Наказом МОЗ України №721 від 02.05.2022р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одеса #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...