
На Одещині жінка пограбувала знайому пенсіонерку, - ФОТО

Поліцейські затримали жительку Одеського району за пограбування пенсіонерки. Зараз жінка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За цей злочин, скоєний в умовах воєнного стану, зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Про це повідомили у пресслубі Нацполіції.
Поліцейські розповіли, що подія сталася у неділю в одному з сіл Красносільської ОТГ. До поліції звернулася 82-річна місцева мешканка і розповіла, що її 52-річна сусідка прийшла до неї просити гроші в борг. Літня жінка не раз позичала їй по кілька сотень гривень, але жодного разу сусідка борг не повертала, тож цього разу пенсіонерка їй відмовила. Незадоволена правопорушниця схопила сумку, в якій пенсіонерка тримала гроші, документи та аптечку, і втекла.

Правоохоронцям вдалося швидко розшукати зловмисницю і вилучили у неї майже все майно, відібране у заявниці. З 1800 гривень, якими фігурантка заволоділа, трохи більше 100 вона встигла витратити.