![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
Нагадуємо про необхідність передачі показників лічильників води з 01 по 04 число
![Нагадуємо про необхідність передачі показників лічильників..., фото-1 Нагадуємо про необхідність передачі показників лічильників води з 01 по 04 число, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
“Інфоксводоканал” нагадує, що для зручності споживачів оптимізували терміни передачі показників лічильників холодної води. Раніше клієнти компанії передавали показники води щомісячно до 28 числа, а вже з серпня буде як і по іншим комунальним послугам — з 01 по 04 число місяця, наступного за звітним. В інші дні передача показників буде неможлива.
Таким чином, одесити повинні з 01 по 04 вересня надати водоканалу показники лічильників води за серпень. Аби уникнути навантаження на телефонні лінії контакт-центру та черг радимо передавати показники через особистий кабінет на сайті http://infoxvod.com.ua, чат боти Вайбер (viber://pa?chatURI=infoxvodokanal) та Телеграм https://t.me/InfoxvodokanalBot, автовідповідач контакт-центру.
Щомісячна передача показників лічильників води гарантує коректність нарахувань за спожиті послуги. Якщо споживач не передає показники лічильників води, то нарахування здійснюється за середнім обсягом споживання вказаного домоволодіння з урахуванням останніх 12 місяців. Отримані рахунки повинні бути сплаченими до 20 числа, інакше виникає заборгованість за послуги водокористування.