![](https://s.048.ua/section/logo/upload/pers/4/logo.png?20240727)
Не дав грошей на алкоголь: 25-річний житель одещини напідпитку пограбував знайомого, - ФОТО, ВІДЕО
![Не дав грошей на алкоголь: 25-річний житель одещини напідпитку погр... Не дав грошей на алкоголь: 25-річний житель одещини напідпитку пограбував знайомого, - ФОТО, ВІДЕО](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Біляївці поліцейські затримали нетверезого чоловіка за пограбування знайомого.
Про це повідомили у пресслужбі ГУНП Одещини.
25-річний правопорушник напідпитку побачив у середмісті 22-річного потерпілого і почав просити в нього грошей на додаткову порцію алкоголю. Коли ж почув відмову, то вдарив хлопця в живіт, вирвав в нього з рук телефон і втік.
![Не дав грошей на алкоголь: 25-річний житель одещини напідп..., фото-1 Не дав грошей на алкоголь: 25-річний житель одещини напідпитку пограбував знайомого, - ФОТО, ВІДЕО , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Постраждалий звернувся по допомогу до поліції, повідомивши прикмети зловмисника та орієнтований напрямок, в якому той подався. По гарячих слідах правоохоронці швидко розшукали фігуранта в одному з міських парків і вилучили у нього чуже майно.
Суд вже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За три дні поліцейські завершили досудове розслідування кримінального провадження. Найближчим часом обвинувальний акт буде скеровано до суду. Судитимуть біляївця втретє.