• Головна
  • Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?
Новини компаній
15:00, 29 серпня 2022 р.

Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?

Новини компаній
Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?, фото-1

Чи можна уявити навчання без шкільного рюкзака? Звичайно, ні. Цей аксесуар – не просто символ школярства. А й найважливіший елемент учбового процесу.

Від того, наскільки вдалий рюкзак ви оберете для своєї дитини, буде залежати її настрій, ефективність у підкоренні навчальних вершин та навіть здоров’я спини.

Ортопедичні рюкзаки Kite – піклування про здоров’я дитини

Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?, фото-2

Діти будь-якого віку потребують шанобливого ставлення до захисту правильної постави. Адже молодий, зростаючий організм, ще формується: і в першому, і у випускному класі. А його правильний розвиток залежить від багатьох факторів, одним з найвизначальнішим з них є вірно обраний шкільний рюкзак.

Шкільний рюкзак Kite – це найзатребуваніший аксесуар, який щодня супроводжуватиме дитину до школи. А отже, від зручності конструкції наплічника залежить здоров’я спини та настрій дитини.

Рюкзаки Kite схвалені німецькими та українськими ортопедами

Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?, фото-3

Ортопедичні рюкзаки Kite – поєднують у собі ергономічну конструкцію, яка допомагає підтримувати правильну поставу та оберігати здоров’я хребта, а також – зручний ультрасучасний функціонал та стильний трендовий дизайн.

Оптимізований внутрішній простір – гарантія порядку та бездоганного впорядкування канцелярського приладдя.

Kite – це еталонна європейська якість. Усі наплічники проходять багаторівневий контроль якості та відшиваються виключно з витривалих матеріалів. Рюкзаки Kite – втілення максимального комфорту для дітей будь-якого шкільного віку.

Ортопедичні якості рюкзаків Kite

Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?, фото-4
  • Ексклюзивні ортопедичні спинки. Вони мають м’які дихаючі подушечки, які правильно підлаштовуються під природні вигини спини.
  • Анатомічні лямки спеціальної S-подібної форми не натирають та не тиснуть. Вони мають збільшену ширину та оснащені дихаючою сіточкою.
  • Нагрудний (та знімний поясний) ремені – важливі атрибути конструкції ортопедичного рюкзака, які допомагають створити багатоточкове розподілення ваги та максимально розвантажити спину.

Шкільні рюкзаки Kite рекомендовані ортопедами Інституту травматології та ортопедії НАМН України та мають сертифікати IGR німецького Інституту Здоров’я та Ергономіки.

Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?, фото-5

Коли діти мають зручні рюкзаки, для навчання залишається набагато більше натхнення! А щоб іще більше мотивувати дитину для здобуття нових знань, оберіть наплічник з улюбленими персонажами та сюжетами дитини. У Kite є безліч крутих ліцензій, які просто обожнюють школярі: Likee, Rick and Morty, Mortal Kombat, Harry Potter, tokidoki, NASA, Peanuts Snoopy, Hot Wheels, DC, My Little Pony, Transformers, Hello Kitty, Studio Pets, Juventus.

Kite купуй – дітей рятуй

Як знайти ідеальний рюкзак для школяра?, фото-6

Турбота про щасливе дитинство школярів – важлива місія Kite. Тому частину коштів, виручених від продажу рюкзаків Kite колекції 2022 року, буде перераховано в благодійний фонд «Твоя опора». Кошти будуть направлені на допомогу дітям, які постраждали внаслідок війни в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...