• Головна
  • Дистанційна освіта в онлайн школі: переваги та перспективи
Новини компаній
15:00, 22 серпня 2022 р.

Дистанційна освіта в онлайн школі: переваги та перспективи

Новини компаній
Дистанційна освіта в онлайн школі: переваги та перспективи, фото-1

Технологічний розвиток людства відбувається у зв'язку з освітнім процесом. Суспільство постійно потребує задоволення необхідності навчання нових реаліях життя. Часто ця необхідність втілюється віддалено географічно та у зручний час. Ці умови руйнують усталений розпорядок громадян, а запит в освітніх послугах залишається незмінним, адже, як вважають, майбутнє дитини залежить від міцного фундаменту, закладеного в школі.

Поступова трансформація освітнього простору – процес необоротний. На думку Ю. Лук'янової, найбільш доцільною формою з погляду економії як фінансового, так і тимчасового ресурсу є онлайн навчання, яке здатне задовольнити потреби найширшого кола споживачів. Події останніх років життя українців (епідемія, війна) свідчать про значущість онлайн-навчання, яке гарантує насамперед безпеку, що є визначальним чинником для батьків.

Дистанційна освіта все більше популяризується у світі, вона займає чинне місце поряд із традиційною системою завдяки можливості проведення онлайн уроків. Івашко Л. М. зазначає, що поява онлайн-навчання є наслідком розвитку «демократії у світовому співтоваристві». Така система, вважає дослідник, вже існує де-факто.

Аналізуючи новий вектор розвитку освіти, потрібно сфокусувати увагу саме на перевагах, які є визначальними для батьків. Слід зазначити, що з дитини з'являється багато вільного часу, що він може використовувати інші форми розвитку: гуртки, секції тощо. Однак, можливо, потрібно більше попрацювати самостійно, що сприяє формуванню глибоких знань та самодисципліни. Водночас учень може задовольнити власні інтереси на окремі теми, які викликали зацікавленість.

Однією з таких шкіл, де можна вчитися дистанційно, в онлайн-форматі або вибрати екстернат, є школа АКЦЕНТ. Детальніше про умови зарахування до школи навчання в ній можна дізнатися на сайті akcent-school.com

або зателефонувавши (098) 692 11 22, (093) 208 67 44, (050) 085 07 28

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...