16:44, 16 травня 2022 р.
Надійне джерело

Одеситка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль міжнародного турніру з карате.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Лідерка світового рейтингу з карате, срібна призерка ХХХІІ літніх Олімпійських ігор одеситка Анжеліка Терлюга взяла участь у третьому етапі турніру Премьєр-ліги Karate 1 Rabbat 2022.

Одеська спортсменка - єдина представниця України, яка брала участь у цьому міжнародному старті. Змагання проходили у Марокко.

Виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, у фіналі Анжеліка здолала діючу чемпіонку світу, 6-й номер світового рейтингу Юссеф Ахлям з Египту з рахунком 5:2.

Це третя медаль Анжеліки з трьох етапів Прем'єр-ліги в 2022 році:- Karate 1 Premier League Fujair;- Karate 1 Premier League Matosinhos;- Karate 1 Premier League Rabbat.

Попереду у нашої спортсменки – участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться 25-29 травня у Туреччині.