• Головна
  • У Седніві на території крохмального заводу окупанти спалюють тіла загиблих російськіх солдатів
16:08, 23 березня 2022 р.

У Седніві на території крохмального заводу окупанти спалюють тіла загиблих російськіх солдатів

В місті Седнів Чернігівської області на території крохмального заводу проводиться знищення тіл загиблих солдатів росії. Тіла спалюються, стоїть страшенний сморід.

Для виготовлення крохмалю застосовують температури близько 130 градусів по Цельсію та нижче. Для горіння людського тіла та перетворення його на золу потрібні температури до 1000 градусів по Цельсію і вище. За менших температур відбувається процес неповного згоряння, виділяється дуже багато чадного газу, вуглекислого газу, аміаку, оксиду азоту (монооксиди і діоксиди), оксиду сірки, канцерогенів, зокрема формальдегідів. Коли починають горіти кістки, виділяється білий фосфор, який є дуже токсичною речовиною. Ймовірно, тіла обливають бензином чи соляркою, бо 130 С – це низькі температури для горіння тіла. Якщо трупи вже почали гнити, то виділятиметься ще сірководень. Дим під час такого спалювання буде йти чорний або густий бурий з неприємним запахом (оксиди азоту мають темний колір і жахливий запах).

Щоб уникнути таких наслідків у цивільних крематоріях відповідно до будівельних та санітарних норм для роботи кремаційних печей дозволено застосовувати як паливо природний газ, дизельне паливо, електроенергію тощо відповідно до технічних характеристик печей. Печі повинні бути обладнані ефективними системами димовсмоктування і очищування газів. Ступінь очищення треба визначати в кожному конкретному випадку за узгодженням з органами державного санітарного нагляду. Застосовувати печі потрібно тільки серійного виробництва, такі, що пройшли екологічну експертизу відповідно до чинного законодавства з охорони навколишнього природного середовища.

Ті вбиті, які лежать не похованими, також можуть становити небезпеку для здоров’я. При розкладанні тіла також виділяються усі вище перераховані шкідливі для довкілля і здоров’я хімічні речовини. Тіло, що розкладається, є також джерелом небезпечних бактерій, вони можуть потрапляти у водні об'єкти, можуть розноситися тваринами: птахами, собаками, щурами. Небезпечними є гастроентерит від забрудненої води, з якою був контакт тіла загиблого, а також ті хвороби, на які хворів померлий: гепатити В і гепатит С, ВІЛ, кишкові патогени, туберкульоз, холера та інші. Якщо бактерії з тіла, що розкладається, потраплять у відкриту рану або на слизові оболонки, через воду в організм людини, це може стати причиною зараження крові, запалень та призвести до важких наслідків. Після смерті в біологічному матеріалі утворюються шкідливі бактерії, трупна паличка. Тому ми не радимо торкатися тіл, що розкладаються, без належного захисту.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Седнів #окупанти
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...