• Головна
  • Понад 90% одеситів вважають, що росія веде війну з Україною, - соцдослідження
18:47, 19 березня 2022 р.
Надійне джерело

Понад 90% одеситів вважають, що росія веде війну з Україною, - соцдослідження

Понад 90% одеситів вважають, що росія веде війну з Україною, - соцдослідження

Більшість одеситів вважають, що росія веде війну з Україною. Дослідження було проведено фахівцями кафедри соціології факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова 16 березня поточного року. Всього було опитано 2000 респондентів.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Згідно з результатами дослідження, 90,8% одеситів вважають, що росія веде війну з Україною, не згодні з цим твердженням лише 6,4% мешканців.

81% одеситів не вважають війну «спецоперацією», приблизно така ж кількість містян не згодна з тезою, що вона присвячена звільненню України від націоналістів. Лише 5 % згодні з останнім твердженням.

Також, за даними опитування, 90% мешканців вважає, що Одеса в будь-якому випадку - це частина України. Не згодні з цим 3,4%.

Наразі дії Президента України Володимира Зеленського підтримують 93,4% одеситів. Не підтримують 6,2%.

У якості методу дослідження було застосовано онлайн-опитування (Computer Assisted Web Interviewing) з використанням нової технології RatingBot із запрошенням респондентів до участі в опитуванні у месенджерах Telegram і Viber на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів, а також телефонне опитування (Computer Assisted Telephone Interview) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Стандартне відхилення показників репрезентативності вибірки (довірчий інтервал) +/-2%.

За словами Одеського міського голови Геннадія Труханова, результати дослідження - це чітка та аргументована відповідь на фейки та російську пропаганду.

«Ці дані дійсно відображують настрої одеситів. Я бачу це, щоденно спілкуючись із людьми. Бачу, наскільки ми зараз єдині та згуртовані. Я дуже хочу, щоб ці результати побачили російські війська, мешканці росії. І відповіли собі на питання, чи чекають на них тут, в Одесі? Відповідь - ні!» - наголосив мер Одеси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одесса #новости #міськрада #опитування
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...