• Головна
  • В Одесі колишні в'язні гетто та нацистських концтаборів осудили вторгнення російських фашистів в Україну
15:29, 14 березня 2022 р.

В Одесі колишні в'язні гетто та нацистських концтаборів осудили вторгнення російських фашистів в Україну

В Одесі колишні в'язні гетто та нацистських концтаборів осудили вторгнення російських фашистів в Україну

Роман Маркович Шварцман, керівник Одеської Регіональної Асоціації євреїв — колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів, опублікував заяву Асоціації щодо нападу рф на Україну.  У цій заяві зазначено, що ті, хто пережив Голокост, засуджують не лише сам факт нападу та військових дій, а й псевдоісторичне обґрунтування цього вторгнення з боку росії та її президента.

Редакція JewishNews наводить повний текст заяви Асоціації нижче:

"Агресія збройних сил Російської Федерації проти суверенної української держави, розв'язана за наказом російського президента Володимира Путіна, базується на комплексі псевдоісторичних і політичних вигадок його кишенькових істориків, політологів і пропагандистів.

Протягом усіх останніх років, починаючи з 2014 року, офіційна пропаганда РФ вселяла російській та світовій спільноті брехню про те, що правлячою силою в Україні є нацистські колабораціоністи, а не демократично обраний уряд. Ця брехня є виправданням для бійні, влаштованої збройними силами РФ на всій території суверенної України.

Широкомасштабні бойові дії РФ проти українських міст і сіл, іменовані в російських ЗМІ «спеціальною операцією», являють собою не що інше, як злочинну війну, що несе масові втрати мирного населення, руйнування стародавніх культурних пам'яток та економічних центрів сусідньої держави.

Ми, члени Одеської Регіональної Асоціації євреїв — колишніх в'язнів гетто та нацистських концтаборів, дивом вижили у вогні Голокосту і, на відміну від Володимира Путіна, на собі зазнали жаху війни і знаємо, що таке реальний нацизм, а не той, що породжений його хворими галюцінаціями під впливом його власних пропагандистів.

Ми переконані, що війна — не метод вирішення проблем у взаєминах народів і держав у ХХI столітті і рішуче виступаємо за припинення злочинної агресії РФ проти братньої України, проти війни, що несе горе та страждання сім'ям обох країн. Слава Україні!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Одеса #новини_одеси #євреї_одеси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...