• Главная
  • Пошук та підбір персоналу: чому варто звернутися у кадрове агентство
Новости компаний
17:00, 23 сентября
Надежный источник

Пошук та підбір персоналу: чому варто звернутися у кадрове агентство

Новости компаний
Пошук та підбір персоналу: чому варто звернутися у кадрове агентство

Пошук та підбір персоналу для компанії - відповідальна та досить важка справа. Кожен власник бізнесу хоче щоб у його команді працювали справжні професіонали, які можуть виконувати всі обов'язки, працюють швидко та по-справжньому люблять свою роботу. Проте коли справа доходить до вибору працівників, знайти відповідного кандидата буває важко і хорошим варіантом є звернення до спеціалістів кадрового агентства "ЛІДЕР-ЛТД".

У зв'язку з розвитком сучасних ринків і промисловості, розширенням торгових мереж і підприємств, появою все нових і нових компаній дуже гостро стоїть питання підбору кадрів. Попит на персонал постійно зростає, зростають і вимоги до відбору кандидатів, здобувачів, а також до спільного управління персоналом (HRM).

Співпраця з рекрутерами у сучасному світі має ряд переваг і головна з них - значна економія часу. Власнику компанії не потрібно постійно відволікатися та проводити співбесіди з усіма кандидатами, адже цим займаються спеціалісти агентства з кадрів.

Рекрутери мають власну базу кандидатів, а також розміщують вакансію на різноманітних джоб-сайтах та проводять зстрічі з усіма претендентами на посаду. Лише після відбору потрібного кандидата призначається його зустріч з замовником (директором чи відповідальною особою компанії, яка звернулася).

Якщо у підприємця невелика компанія, це економить кошти на створення та підтримку власного HR-відділу, адже всю роботу бере на себе кадрове агентство.

Все, що вимагається від власника - чіткий опис вакансії і вимог до кандидата на посаду. Чим детальніше замовник опише свої вимоги та власні побажання щодо майбутнього працівника, тим швидше рекрутери закриють вакансію.

Співпрацюючи з кадровим агентством, можна легко вберегтися від недобросовісних працівників, адже рекрутери постійно перевіряють мотиви працевлаштування претендентів та збирають рекомендації у попередніх роботодавців.

Кадрове агентство завжди дає гарантії - якщо в період випробувального терміну підібраний працівник  не показав себе або виявилося, що він не відповідає певним вимогам, рекрутери гарантують безкоштовну заміну кандидата.

Гарнатія на безкоштовну заміну, Кадрове агентстово "ЛІДЕР-ЛТД"

Гарнатія на безкоштовну заміну, Кадрове агентстово "ЛІДЕР-ЛТД"

Кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД" - Ваш надійний помічник з пошуку працівників

Вже більше п'яти років кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД" пропонує послуги з пошуку та підбору персоналу, аутсорсинг (лізинг) персоналу.

Якщо Вас цікавить будь-яке запитання, менеджери компанії радо нададуть безкоштовну консультацію -  +38 066 245 90 09. 

Кадрове агентство має на меті надавати завжди якісних кандидатів на посади та економити час клієнта. Замість опрацювання пів сотні кандидатів, до Вас на співбесіду потраплять 2-3 людини, які чітко відповідають усім вимогам та побажанням.

Не витрачайте свій час - довірте пошук працівників професіоналам!

Більше про послуги компанії ЛІДЕР-ЛТД Ви можете дізнатися на нашому сайті - leader-ltd-hr.com.

Агентство надає послуги не лише в Чернівцях, але й по всій Україні для будь-якої сфери бізнесу!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#підбір персоналу #рекрутинг #послуга з підбору персоналу #кадрове агентство чернівці
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...