Медичні працівники Одеси отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Як повідомляє Одеська обласна державна адміністрація, представники мережі «Епіцентр» передали до Одеської обласної клінічної лікарні спеціальні захисні костюми, медичні маски та окуляри.(https://oda.odessa.gov.ua/news/predstavniki-kompanii-epicentr-peredali-do-odeskoi-oblasnoi-klinicnoi-)

Загалом для боротьби з поширенням COVID-19 підприємство передало медичному закладу:

  • маски медичні тришарові — 50 000 штук,
  • окуляри захисні закритого типу — 500 штук,
  • захисні комбінезони підвищеного рівня захисту — 1 400 штук.

«Ми вдячні бізнесу за підтримку регіону в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Наразі це є дуже важливим. Костюми, маски та окуляри допоможуть нам захистити життя медиків, які лікують пацієнтів з COVID-19», — зазначила т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.

«Наша компанія піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Ми провели консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечити засобами захистунаших лікарів. У рамках цієї програми літаком «Мрія» компанія «Епіцентр К» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — повідомив заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Дмитро Байдюк.

Зазначимо, Одеська обласна клінічна лікарня є хабом, куди надходять всі засоби індивідуального захисту для подальшого перерозподілу по медичних закладах регіону.Загалом, як повідомляє прес-служба Епіцентру, для Одеської області виділено 100 000 медичних масок, 2 500 захисних комбінезонів та 900 захисних окулярів. Ці засоби індивідуального захисту будуть розподіленні між містами області.

Детальніше: https://epicentrk.ua/ua/news/peredacha-gumanitarnoi-dopomogi-z-litaka-mriya-u-regioni-ukraini.htmlТЦ Епіцентр Эпицентр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
11.88 очень хорошо
(53 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
14 человек рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии