• Головна
  • Які вимоги до студентів, які їдуть навчатися за кордон?
Новини компаній
11:00, 1 червня 2019 р.

Які вимоги до студентів, які їдуть навчатися за кордон?

Новини компаній

Навколо навчання за кордоном панує багато міфів, наприклад, про те, що це складно і дуже дорого. Але правила вступу на різні програми є досить демократичними і багато українських студентів вже здобувають освіту в європейських і американських ВУЗах. Конкретні вимоги відрізняються залежно від країни та навчального закладу, проте є загальні необхідні фактори для вступу.

Можливості освіти за кордоном та вимоги до вступу

По-перше, існує багато варіантів які можуть використати українські студенти. Можна поїхати на навчання на семестр за програмою обміну, можна отримати магістерську ступінь після бакалаврату в рідній країні або одразу вступити до вузу за кордоном. Відповідно до різних програм вимоги також будуть відрізнятися. В цілому, для вступу у закордонні ВНЗ потрібно:

  • Мати сертифікат мовного іспиту, найчастіше це англійська. Сертифікати TOEFL або IELTS приймаються майже всіма країнами як ознака знання мови. Чи потрібно знати англійську ідеально? Ні, існують програми навчання, що включають перший рік адаптації та вивчання мови в університеті.
  • Мати документи про здобуту освіту перекладені на англійську або мову країни, в яку ви їдете навчатися. Це шкільний атестат та/або документи про здобуття певного рівня вищої освіти. Важливо пам’ятати, що за кордоном немає такого рівня як «спеціаліст», тому, якщо ви плануєте вступ до магістратури, подавайте документи про рівень бакалавра. Якщо ви маєте будь-які перемоги на олімпіадах та академічних конкурсах, докладіть їх також, вони будуть плюсом при розгляді вашої кандидатури.
  • Вчасно подати заявку на вступ в ВНЗ. Багато американських ВНЗ приймають такі заявки за 12 місяців до навчання, тому чим раніше ви почнете, тим краще. Проведіть дослідження з правил прийому і дат подачі документів.
  • Пройти вступні іспити/співбесіду. Форма іспиту або співбесіди залежить від спеціальності та навчального закладу, проте найважливіше бути чесним і вмотивованим. Комісії завжди прискіпливо підходять до закордонних студентів, їх цікавить особисті та індивідуальні особливості кандидатів.
  • Бути готовим навчатися згідно з зовсім іншою системою освіти. Освіта за кордоном має практичне спрямування і включає підготовку великої кількості індивідуальних проектів і робіт. Будь-яка наукова робота має бути якісною та нести наукову цінність. Більше дізнатися про написання наукових робіт можна тут https://edubirdie.com/research-papers-writing-services. Освіта за кордоном більш гнучка та заснована на принципах обміну ідеями та індивідуальному підході.
  • Бути готовим виконувати зобов’язання студента з візою. Вони відрізняються в різних країнах, проте загалом вони не дозволяють працювати. В США, вона також визначає необхідність отримувати в семестр не менше 12 кредитів для подовження перебування в країні. Дуже важливо сумлінно виконувати всі передбачені регулювання.

Висновок

Освіта за кордоном - це чудовий шанс підвищити власну кваліфікацію та збільшити шанси на гарне працевлаштування. Це також досвід який стане у нагоді в будь-якому випадку. Для того, щоб навчатися закордоном, потрібно провести дослідження вимог конкретного ВНЗ та країни, в якій він знаходиться. Треба зібрати, перекласти і подати документи вчасно, а також мати певний рівень знання мови, засвідчений міжнародним сертифікатом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...