• Головна
  • Вартість квартир у новобудовах продовжує знижуватись – огляд ринку
Реклама
10:38, 4 липня 2016 р.

Вартість квартир у новобудовах продовжує знижуватись – огляд ринку

Реклама

З кожним днем квартири в українських новобудовах стають дешевшими.

Первинний ринок нерухомості в Україні поступово зміцнює свої позиції, оживаючи після кризи. Майже в усіх містах ведеться будівництво сучасних житлових комплексів, попит на таке житло зростає. Ви можете і самі оцінити вибір новобудови у Львові, Одесі, Києві чи іншому українському місті. На сторінках каталогу ЛУН.ua зібрано найактуальніші пропозиції, кожне оголошення містить детальний опис новобудови, фото, розміщення на карті і найголовніше – вартість квартир. Експерти стверджують, що квадратні метри у нових житлових комплексах поступово стають дешевшими. З чим це пов’язано, і як розвивається первинний ринок на сьогодні?

Літо – час відпочинку

Аналітики ринку нерухомості говорять про постійні сезонні коливання попиту на квартири і, відповідно, їх вартості. Зокрема в літній період кількість угод купівлі-продажу традиційно зменшується. Це пов’язано, перш за все, з бажанням громадян відпочити і насолодитись відпусткою, а не займатись пошуком квартири для купівлі. Крім того, після активного продажу житла навесні, кількість пропозицій влітку, як правило, зменшується. Це означає, що вибір новобудов і квартир у них не надто широкий.

Зменшення попиту на квадратні метри змушує забудовників знижувати вартість квартир, проводити різноманітні акції, аби привернути увагу потенційних бажаючих вирішити житлове питання.

Орієнтація на покупців

Більшість потенційних покупців квартир сьогодні досить обмежені у фінансах, що пояснюється складною економічною ситуацією в країні. Вартість житла для середньостатистичного українця залишається занадто високою, особливо якщо брати до уваги рівень заробітної плати. Зважаючи на це, забудовники шукають різні методи для зменшення собівартості квадратного метра. Мова йде про зменшення площі квартир, використання дешевших матеріалів, відсутність внутрішніх робіт, менше уваги до прибудинкової території. Такі кроки дозволяють забудовнику задовольнити бажання покупців придбати житло за меншою ціною.

Актуальні тенденції

Беручи до уваги загальноекономічні тенденції в країні, не важко зрозуміти, як саме розвивається сьогодні ринок первинного житла. Перш за все, експерти підкреслюють зростання попиту на квартири в будинках економ класу. Найбільший інтерес покупці виявляють до однокімнатних квартир відносно невеликої площі, вартість яких є доступнішою, ніж житло класу комфорт чи еліт. Крім того, за словами аналітиків, зростає також попит на новобудови у передмісті, особливо поблизу мегаполісів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...