У ніч проти 26 червня росіяни завдали удару по енергетичній та цивільній інфраструктурі Одеського регіону. Кілька населених пунктів залишилися без світла.
Повідомляє очільник Одеськї ОВА Олег Кіпер.
Атака по півдню Одещини
Внаслідок пошкодження енергообʼєкту в Ізмаїльському районі жителі декількох населених пунктів залишилися без світла. Працівники ДТЕК уже взялися за ремонтні роботи.