Лід падає з дахів: в Одесі попереджають про небезпеку та штрафи

Фото ШІ для 048.ua

Невелике потепління в Одесі перетворило дахи будинків на потенційну небезпеку для пішоходів. На будівлях масово з’являються ожеледь і бурульки, які можуть впасти у будь-який момент.

В Одеській міській раді просять містян пересуватися містом обережно, особливо у центральних районах і старій забудові. За можливості рекомендують обходити небезпечні ділянки, не зупинятися під балконами та карнизами, а також уникати дерев.

"Всі комунальні служби міста працюють у посиленому режимі", - зазначають у повідомленні.

Департамент міського господарства окремо звернувся до керівників підприємств, установ і організацій — незалежно від форми власності. Відповідно до Правил благоустрою міста Одеси, власники та балансоутримувачі зобов’язані:

  • негайно прибирати сніг із початку опадів — від будівлі до бордюрного каменю;
  • не викидати сніг і лід на проїжджу частину;
  • після прибирання посипати тротуари піщано-сольовою сумішшю.

"Невиконання вимог Правил благоустрою тягне за собою накладання адміністративного штрафу", — нагадують у департаменті.

За ігнорування вимог благоустрою передбачена адміністративна відповідальність. Розмір штрафу становить від 850 до 1700 гривень.

Нагадуємо

В Одесі обрали переможця конкурсу на створення пам’ятника Лесі Українці. Монумент Лесі Українці планують встановити у сквері на розі Фонтанської дороги та проспекту Лесі Українки.

Читайте: Як одеситам вберегтися від переохолодження і коли бити на сполох