Відповідно до команди НЕК "Укренерго" на території Одеського регіону запроваджено стабілізаційні відключення електроенергії. Графіки діють лише там, де дозволяє це робити стан мережі.
У пресслужбі ДТЕК Одеські електромережі опублікували актуальний графік погодинних відключень на 5 лютого. Протягом дня можуть бути введені також екстрені вимкнення в Одесі, частково Одеському районі та деяких районних центрах Одещини.
Мешканців попреджають, що якщо Укренерго змінить команду, то раніше опубліковані графіки також можуть змінитися. Зважаючи на це, варто їх переглядати протягом дня, особливо перед важливими справами.
Нагадуємо
В Одесі та Одеській області протягом 5-го лютого застосовуватимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Також в НЕК "Укренерго" зазначили, що діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів.
Читайте: Чому в Одесі вимикають світло без графіку