На Одещині 25 січня діятимуть стабілізаційні відключення електроенергії. Водночас в Одесі та частині області світло можуть вимикати поза графіком через аварійну ситуацію в мережах.
У пресслужбі ДТЕК Одеські електромережі написали, що за командою НЕК "Укренерго" завтра, 25 січня, стабілізаційні відключення застосовуватимуться лише в частині Одеської області та тільки там, де це дозволяє технічний стан електромереж. В Одесі, частині Одеського району й окремих районних центрах тривають екстрені відключення без попередження.
Водночас через наслідки ворожих атак пошкоджене обладнання потребує розвантаження. Саме тому в Одесі та прилеглих районах світло можуть вимикати без дотримання затверджених графіків.
Мешканцям радять регулярно перевіряти актуальну інформацію. Дізнатися, чи діють відключення саме для вашої адреси, можна на офіційному сайті оператора або в чат-боті.
Нагадуємо
На півдні Одеської області під час повітряної тривоги прикордонники знищили ворожий ударний дрон типу Shahed-136/131. Завдяки щільному вогню дрон-камікадзе був ліквідований і впав у море.
Читайте: Афера з нерухомістю в Одесі: квартиру померлої жінки продали за фальшивими документами