В Одесі до суду передали справу щодо іноземця, якого обвинувачують у незаконному будівництві на самовільно зайнятій земельній ділянці. Чоловік звів приміщення для особистих потреб та бізнесу у водоохоронній і історичній зонах міста, за що йому загрожує позбавлення волі.
Про це повідомилив поліції Одеської області. За даними правоохоронців, протиправні дії громадянина однієї з країн Близького Сходу, який має посвідку на проживання в Україні, викрили оперативники та слідчі відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1.
Слідство встановило, що іноземець, маючи у власності квартиру в житловому будинку на вулиці Успенській, вирішив незаконно розширити свої володіння. Для цього він використав підроблені документи та самовільно зайняв комунальну земельну ділянку площею майже 57 квадратних метрів, розташовану в межах водоохоронної зони моря, історичного центру Одеси та території всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На захопленій ділянці чоловік збудував три приміщення — творчу майстерню, котельню та кав’ярню, яку згодом здав в оренду.