Капітан Андрій Яшманов з Одещини нагороджений почесним нагрудним знаком "Хрест Військова честь" за виняткову відвагу та героїзм на фронті. У серпні 2025 року на Донеччині офіцер під ворожим вогнем врятував двох поранених побратимів та організував евакуацію тіла загиблого бійця, ризикуючи власним життям. Головнокомандувач ЗСУ відзначив мужність та самовідданість військового, який з початку повномасштабної війни служить у 155 окремій механізованій бригаді.
Як повідомили в Одеському обласному ТЦК та СП, капітан Яшманов народився на Одещині та після мобілізації у лютому 2022 року одразу став на захист Батьківщини. Протягом усього періоду служби він виконує бойові завдання з честю та високим професіоналізмом.
З осені 2024 року офіцер проходить службу у складі механізованого батальйону 155 окремої механізованої бригади, де проявив себе як рішучий і відповідальний командир. Він особисто виїжджав на вогневі позиції, керував діями підрозділу та приймав зважені рішення у складних умовах бою.
Завдяки грамотним діям капітана Яшманова було знищено значні сили противника та ворожу техніку. Офіцер неодноразово демонстрував тактичні навички та лідерські якості в бойових умовах.