Форум покликаний створити унікальну можливість для зацікавлених сторін підвищити обізнаність щодо стану та перспектив розвитку в регіоні туристичної сфери, залучити до співпраці державних та приватних осіб, відповідальних за прийняття рішень та громадськості до спільної роботи, щоб зробити туризм каталізатором позитивних змін. Отже, це найкраща можливість для залучення міжнародних експертів, державних, місцевих органів влади та місцевого бізнесу, щоб вивчити та запропонувати рішення вирішення проблем з розвитку туристичної індустрії Одеської області.

Форум надасть можливість встановлення та розвитку діалогу між міжнародними експертами, представниками туристичних компаній та асоціацій, органів місцевого самоврядування з метою виявлення проблем туристичного сезону 2018 р. та визначення нових можливостей подальшого розвитку туристичної індустрії Одеської області в 2019 р.

Форум організовується Центром підтримки бізнесу Одеси, заснованими за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи Європейського союзу EU4Business.

Реєстрація за посиланням: https://form.jotformeu.com/82813333353352

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: 
+38 (067) 484 82 26; +38 (048) 729 32 03