Хотів знайти роботу й жити окремо: на Одещині розшукали 15-річного підлітка

Фото: Національна поліція

15-річний житель Білгород-Дністровського району Одеської області зник після того, як вранці пішов із дому та перестав виходити на зв’язок.

За інформацією від Головного управління Національної поліції в Одеській області, хлопець із села Монаші Маразліївської громади пішов із дому 15 серпня. Спочатку мати намагалася самостійно встановити, де він перебуває, але наступної ночі звернулася до поліції.

12 годин пошуків — і підлітка знайшли біля Одеси

Правоохоронці одразу почали пошуки: перевірили друзів і знайомих хлопця, встановили його коло спілкування та можливі місця перебування. Орієнтування також розмістили в інтернеті.

Уже через 12 годин оперативники та ювенальні поліцейські знайшли підлітка неподалік Одеси. Від рідного села він опинився майже за 80 кілометрів.

«На щастя, жертвою протиправних дій він не став. Підліток пояснив правоохоронцям, що самостійно поїхав до Одеси, оскільки хотів знайти роботу та жити окремо від родини», - зазначають у відомстві.

Ночував підліток у друзів. Поліцейські повернули його додому та провели профілактичну бесіду з хлопцем і його матір’ю.

Щодо матері поліцейські склали адміністративний протокол через неналежне виконання батьківських обов’язків. Матеріали вже направили до суду.

Читайте також:

В Одесі безхатька побили до смерті через прохання дати грошей: підозрюваний уже під вартою