Все життя присвятив Україні: Одещина прощається з майором Сергієм Фістішиним

Фото: Ізмаїльського міського голови

Одещина схилила голови у скорботі через смерть майора Сергія Фістішина. Захисник України, який понад усе ставив службу державі, помер 5 липня у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону.

Повідомив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко.

Повернувся додому, щоб боротися за Україну

Уродженець Ізмаїла все своє життя був пов'язаний із військовою справою. Після початку повномасштабного вторгнення він без вагань повернувся з морського рейсу до України, щоб знову стати до лав Сил безпеки та оборони й захищати українське небо.

"Навчався у міських школах №2 та №10. Ще змалку визначив своє покликання – стати військовим як його дід - прикордонник, учасник Другої світової війни, який свого часу обіймав посаду коменданта Ізмаїла. Після закінчення школи Сергій Олександрович вступив до Київського вищого інженерного радіотехнічного училища протиповітряної оборони, продовживши славні родинні традиції служіння Державі", - розповідає Абрамченко.

Після служби в Ізмаїльському районі чоловік певний час працював у цивільній сфері. У 2016 році добровольцем вирушив на захист України, брав участь в антитерористичній операції, а згодом служив у Державній прикордонній службі.

Після демобілізації Сергій працював моряком. Однак звістка про початок великої війни застала його під час рейсу, і вже у червні 2022 року він повернувся до України, щоб знову взяти до рук зброю.

Побратими знали офіцера за позивним "Цоколь". Вони згадують його як людину, яка уміла полагодити будь-яку техніку, завжди приходила на допомогу, а також називають його справжнім офіцером.

Сергій Фістішин до останнього залишався вірним військовій присязі та своєму обов'язку. Поховають Захисника на Алеї Слави Нового кладовища в Ізмаїлі, де земляки віддадуть останню шану офіцеру, який присвятив життя служінню Україні.

Вічна памʼять Герою...

Читайте також:

Навколішки за Героя: на Одещині проведуть в останню путь захисника Павла Допіру