Увірвалися в масках і зв’язали господиню: на Одещині нападнику винесли суворий вирок

Фото: Національна поліція

На Одещині суд виніс вирок чоловікові, який разом зі спільником вдерся до будинку самотньої жінки, зв’язав її та викрав гроші й банківську картку. За скоєний розбій нападник проведе вісім років за ґратами з конфіскацією майна.

Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Вдерлися до будинку серед ночі

Злочин стався навесні цього року в одному із сіл Білгород-Дністровського району. Правоохоронці встановили, що 25-річний житель Татарбунар разом із невстановленим спільником заздалегідь спланував напад після того, як дізнався про заощадження потерпілої.

"У ході досудового розслідування слідчі встановили, що вночі двоє зловмисників у масках через город потрапили на подвір’я 53-річної жінки і проникли до її будинку, пошкодивши ножем вхідні двері. Побачивши у ліжку господиню, вони вдарили її, зв’язали їй руки й ноги пластиковими хомутами та мотузкою і почали шукати кошти", - йдеться у матеріалах справи.

Здобиччю грабіжників стали 16 тисяч гривень, 1450 доларів США та банківська картка потерпілої. Лише після втечі нападників жінці вдалося звільнитися та звернутися по допомогу через доньку.

Медики діагностували у потерпілої струс головного мозку та гематому. Під час розслідування правоохоронці встановили одного з учасників злочину. Один із фігурантів раніше привозив жінці дрова і саме тоді дізнався про наявність у неї грошей.

Під час обшуку за місцем проживання чоловіка поліцейські вилучили низку доказів, серед яких була і викрадена банківська картка потерпілої. Сам чоловік визнав свою провину. Суд, дослідивши матеріали справи та врахувавши повне визнання вини обвинуваченим, визнав його винним у розбої та викраденні офіційного документа.

Нагадуємо

Мешканця одеської області засудили за фіктивні дзвінки про мінування. Апеляційний суд скасував умовний вирок та призначив реальне покарання.

Читайте: На Одещині безхатченко побив пару та пограбував жінку біля лиману