На Одещині суд виніс вирок чоловікові, який разом зі спільником вдерся до будинку самотньої жінки, зв’язав її та викрав гроші й банківську картку. За скоєний розбій нападник проведе вісім років за ґратами з конфіскацією майна.
Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.
Вдерлися до будинку серед ночі
Злочин стався навесні цього року в одному із сіл Білгород-Дністровського району. Правоохоронці встановили, що 25-річний житель Татарбунар разом із невстановленим спільником заздалегідь спланував напад після того, як дізнався про заощадження потерпілої.
Здобиччю грабіжників стали 16 тисяч гривень, 1450 доларів США та банківська картка потерпілої. Лише після втечі нападників жінці вдалося звільнитися та звернутися по допомогу через доньку.
Медики діагностували у потерпілої струс головного мозку та гематому. Під час розслідування правоохоронці встановили одного з учасників злочину. Один із фігурантів раніше привозив жінці дрова і саме тоді дізнався про наявність у неї грошей.
Під час обшуку за місцем проживання чоловіка поліцейські вилучили низку доказів, серед яких була і викрадена банківська картка потерпілої. Сам чоловік визнав свою провину. Суд, дослідивши матеріали справи та врахувавши повне визнання вини обвинуваченим, визнав його винним у розбої та викраденні офіційного документа.
Нагадуємо
Мешканця одеської області засудили за фіктивні дзвінки про мінування. Апеляційний суд скасував умовний вирок та призначив реальне покарання.
Читайте: На Одещині безхатченко побив пару та пограбував жінку біля лиману