В Одесі правоохоронці затримали чоловіка, який, за версією слідства, під виглядом доброзичливого сусіда пограбував 75-річну жінку просто біля дверей її квартири. Поліцейські вже повідомили фігуранту про підозру у грабежі, вчиненому повторно в умовах воєнного стану.
Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.
Втік до Харкова, але сховатися не вдалося
До поліції звернулася літня жителька Хаджибейського району Одеси, яка розповіла, що стала жертвою незнайомця. Відомо, що чоловік помітив пенсіонерку на вулиці, прослідкував за нею до будинку та запропонував допомогти донести важкий візок, представившись її сусідом.