В Одесі підліток зазнав ураження струмом біля залізничних колій

Ілюстративне фото з Google

В Одесі 14-річний хлопець опинився в лікарні після ураження електричним струмом поблизу залізничних колій. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту, який стався в Хаджибейському районі міста.

Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Небезпека, яку недооцінюють

Підлітка з опіками виявили на одній із вулиць неподалік залізниці. Чоловік, який проїжджав повз, не залишився осторонь та самостійно доставив постраждалого до медичного закладу, де йому надали необхідну допомогу.

"За попередньою інформацією правоохоронців, хлопець приїхав до обласного центру із Великодолинської громади Одеського району та отримав ураження струмом під час перебування на залізничних коліях", - зазначають у відомстві.

Наразі працівники поліції з’ясовують усі деталі події. Напруга в контактній мережі над об’єктами залізниці сягає 27 500 вольт. При цьому для отримання смертельно небезпечного удару струмом людині не обов’язково торкатися дротів, а достатньо лише наблизитися до них на небезпечну відстань.

Поліцейські закликають батьків постійно нагадувати дітям про правила безпеки та контролювати їхнє дозвілля. Молодь просять не ходити залізничними коліями, не підніматися на вагони та не наражати себе на ризик заради небезпечних розваг.

Нагадуємо

В Одеському регіоні від початку 2026 року потонули 8 дорослих і 3 дітей. Батьків закликають спостерігати за своїми дітьми біля водойм та не залишати їх навіть "на хвилинку".

Читайте: Інтерпол затримав підозрювану у справі загибелі 10-річного хлопчика з Одещини у таборі