В Одеській області триває посилена боротьба з незаконним виловом риби під час нерестового періоду. Лише за кілька місяців інспектори зафіксували десятки порушень, а сума завданих збитків наблизилася до 2 мільйонів гривень.
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.
Браконьєрство обертається кримінальною відповідальністю
Станом на 25 червня 2026 року екоінспектори провели 103 рейдові та контрольні заходи на території Одеської та Миколаївської областей. За результатами перевірок виявлено 83 порушення природоохоронного законодавства та складено 79 адміністративних протоколів.