Побоювання щодо можливого забруднення Чорного моря в районі пляжу "Чорноморка" змусили екологів терміново виїхати на місце. Причиною стали звернення одеситів, які повідомили про підозрілий витік води поблизу яхт-клубу "Совіньйон".
Повідомляють у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.
Що побачили інспектори на узбережжі
За словами місцевих жителів, напередодні вони помітили витік води в районі кам'яного насипу. Очевидці стверджували, що рідина витікала з-під бетонної плити з боку яхт-клубу, що й викликало занепокоєння щодо можливого потрапляння стоків у море.